YÖN BİLGİ SİSTEMLERİ

İş Ortaklarımız

IBM

Yön Bilgi Sistemleri 1991 senesinden bu yana IBM Çözüm Ortaklığını devam ettirmektedir. IBM Çözüm ortaklığı kapsamında IBM Power series sunucu sistemleri, IBM PC Sunucu sistemleri, DB2 veritabanı ve ilgili yazılımlarda çözümler üretmekteyiz.

MICROSOFT

Yazılım sektöründe geliştirme ve entegrasyon için ortak platform haline gelen Microsoft ortamında yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktayız.

BİMSER ÇÖZÜM

Bimser Çözüm, Verimlik çözümleri üzerine ihtisaslaşmış yazılım firmasıdır. eBA iş akışı ve doküman yönetim sistemi, QDMS Entegre Yönetim Sistemi, ENSEMBLE Süreç ve Performans Yönetim Sistemi, BOYSWEB Varlık yönetim sistemi ürünlerinde GOLD Partner olarak Müşterilerimize çözüm üretmekte ve yazılım geliştirme hizmetleri vermekteyiz. Bu ürünleri Katma değer sağlayacak, veri akışını kolaylaştıracak çözümler ile entegre etmekteyiz.

ARTESIS

ARTESİS, 1999 yılından bu yana elektrik motorları için “Arıza Erken Uyarı Sistemleri ve Kestirimci Bakım Teknolojileri” geliştiren bir Türk firmasıdır. Artesis MCM teknolojisi ile elektrik motoru tarafından sürülen ekipman ve Alternatör / Jeneratör arızalarını sadece akım ve gerilim ölçerek aylar önceden tespit etmek ve buna göre bakım planlaması yapmak mümkündür. Artesis ile arıza bildirim aşamasında gelen bilgiler ile BOYSWEB de talep oluşturulması aşamasında entegrasyon çalışmalarını yürütmekteyiz.

VİTEL

8 Ocak 1993 yılında kurulmuş olan VİTEL, Türkiye Bilişim sektörünün ağ ve iletişim çözümleri alanında uzmanlaşmış köklü lider firmalarındandır. VİTEL olarak müşteri ihtiyaçlarına farklı ve güvenilir yaklaşımımız ile tecrübeli Bilgi Teknolojileri yöneticilerinin ağ teknolojileri konusunda uzun yıllardır birincil çözüm ortağı olarak tercih edilmekteyiz. YÖN Bilgi Sistemleri olarak öncelikle Müşterilerimize IT envanteri oluşturma, destek hizmetleri yönetimi, 27001 Bilgi güvenliği konularında sağlayacağı katkılar nedeniyle Manage Engine ürünü konusunda işbirliği yapmaktayız.

TÜRKKEP

TÜRKKEP, Türk Ticaret Kanunu, Tebligat Kanunu ve Vergi Usul Kanunu kapsamında yasal düzenlemesi yapılmış olan, kayıtlı elektronik posta (KEP), e-Tebligat, e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Saklama hizmetlerini kurumsal ve bireysel müşterilerine yetkili hizmet sağlayıcı olarak tek noktadan sağlayabilen ülkemizin ilk ve tek güven kurumudur. TÜRKKEP, ayrıca e-İmza, e-Defter ve e-Mutabakat çözümleri ile KEP İleti Yönetim Sistemi (KEP Assist), KEP Gateway, e-Fatura Yönetimi Sistemi ve e-Fatura İtiraz Sistemi çözümleri ve entegrasyon hizmetleri ile de kurumsal müşterilerine uçtan uca katma değerli çözümler ve hizmetler sağlamaktadır. YÖN Bilgi sistemleri olarak eBA da geliştirilen İş süreçlerinin KEP, e-İmza, e-Fatura gibi yaygın çözüm ve hizmetler ile entegre edilmesi konusunda işbirliği yapmaktayız.